Dit is een: Litho / Steendruk, titel: 'Abstract' kunstwerk vervaardigd door: Diversen.
Diversen - Abstract

Startprijs: € 25,00
Opbod: € 1,00
Huidig bod: € 26,00
Sluitingsdatum: vr 15-06-18 22:00
Aflooptijd:
bieden niet meer mogelijk
Naam: Abstract
Afmeting (BxHxD): 113 x 113 x 4 cm
Galerieprijs: € 585,00
Onze prijs: € 450,00
meer kunstwerk informatie »»

Overzicht van de laatste bieders

15-06-2018   19:30 uur   ChardeB   € 26,00

Over dit schilderij

Dit werk is niet te verzenden ivm kans op glasbreuk en afmetingen. Afhalen in Laren (Gld) of tegen meerprijs verzenden per koerier wel mogelijk.

Lijst kan licht beschadigd zijn en krijgt u er gratis bij.

«« terug

Schilderijen-veiling.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluiten