Dit is een: Zeefdruk hand gesigneerd, titel: 'Marion Bloem / titel onbekend' kunstwerk vervaardigd door: Diversen.
Diversen - Marion Bloem / titel onbekend
Diversen - Marion Bloem / titel onbekend Diversen - Marion Bloem / titel onbekend

Startprijs: € 55,00
Opbod: € 1,00
Huidig bod: € 56,00
Sluitingsdatum: za 22-06-19 21:00
Aflooptijd:
bieden niet meer mogelijk
Naam: Marion Bloem / titel onbekend
Afmeting (BxHxD): 47 x 57 x 1 cm
Galerieprijs: € 745,00
Onze prijs: € 745,00
meer kunstwerk informatie »»

Overzicht van de laatste bieders

30-05-2019   07:54 uur   susan   € 56,00

Over dit schilderij

Bloem Beeldend 1973 – 2013 (of 14) Veel mensen weten niet dat Marion Bloem, de bekende auteur en filmproducente van o.a. de bestseller “Geen Gewoon Indisch Meisje”, de speelfilm ‘Ver van familie’ en de documentaire ‘Het land van mijn ouders’, al vanaf haar vroegste jeugd de schilderkwast hanteert. Marion Bloem schildert op doek, op papier, met olieverf, aquarelverf, acryl, mixed media, op deuren, luciferdoosjes, tafels, stenen, schoenendozen. Alles wat haar voor de voeten komt, vult ze met kleuren en beelden. Naast de verhalen die zich voortdurend in haar hoofd nestelen en moeten broeden voordat ze uit mogen vliegen, biedt de beeldende kunst haar de mogelijkheid om meteen, rauw en recht voor zijn raap met intense verfstreken mededeling te doen van haar gevoelens. Ze ziet zelf vaak pas achteraf, wat haar innelijk heeft bezig gehouden. Marion Bloem heeft in haar schrijversvak zeer druk bezette dagen. Ze is er niet specifiek op gericht om haar beeldend werk systematisch in kaart te brengen en te exposeren. Veel van haar schilderijen zijn reeds verkocht. Ze zijn door haar losgelaten. Ze zou niet eens weten waar ze staan of hangen en welke mensen er nu naar kijken. Het is een levenshouding, steeds verder reizend in haar eigen imaginaties. Steeds betrokken blijven bij de actuele wereld. Gelukkig staat dankzij haar werklust het atelier nog steeds boordevol opgetast met prachtig werk. Volgens ons wordt het tijd dat dit alles liefdevol wordt uitgepakt, verzorgd en opgehangen en dus dat het aan de wereld wordt getoond om de kunstliefhebber te mogen verrassen. Bloem hanteert talloze technieken en materialen om uiting te geven aan haar percepties van de wereld, relaties en de gevoelens die ermee gepaard gaan. Aan de hand van inkt, waterverf, foto's en tekst bouwt ze een complex verhaal op dat uitmondt in een mythische doch reëel aandoende droomwereld. Onder welke schilderstijl zouden we dit werk kunnen plaatsen? Een interessant vraagstuk, voor zover het een relevant vraagstuk is. Want Marion Bloem is gewoon zichzelf en hoeft niet geplaatst te worden. Toch is het vaak praktisch om te weten in welke golf van liefhebbers en gelijk gezindten men met dit werk het beste vooruit kan komen, zodat het wijd door liefhebbers en publiek verder kan worden gedragen. Is het een ruwe vorm van magisch realisme, zoals het werk van de Hagenaar Pat Andrea? Of kunnen we het werk beter plaatsen bij de groep van Dubuffet, de outsider art? Onbeheerst zoals Karel Appel? Heel mannelijk of juist typisch vrouwelijk? Poëtisch? Politiek?

Hier treft u een overzicht aan van beeldend kunstenaars waar wij als online schilderijen kunsthandel een te gering aantal schilderijen van te koop hebben om er een uitgebreide biografieën van te publiceren. De naam van de maker staat dan in de titel genoemd.

«« terug

Schilderijen-veiling.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluiten