Dit is een: Inlijsting, titel: 'Onbekend' kunstwerk vervaardigd door: Diversen.
Diversen - Onbekend
Diversen - Onbekend

Startprijs: € 45,00
Opbod: € 1,00
Huidig bod: € 46,00
Sluitingsdatum: ma 24-04-17 22:00
Aflooptijd:
bieden niet meer mogelijk
Naam: Onbekend
Afmeting (BxHxD): 88 x 110 x 2 cm
Galerieprijs: € 450,00
Onze prijs: € 325,00
meer kunstwerk informatie »»

Overzicht van de laatste bieders

23-04-2017   12:22 uur   holymonk666   € 46,00

Over dit schilderij

Dit werk is NIET te verzenden (kans breuk glas) via reguliere vervoerders. Afhalen of per koerier (meerkosten) laten bezorgen is wel mogelijk.

Maker en techniek onbekend.

Lijst is beschadigd en er gratis bij.

Ingelijst achter glas en dubbel passe partout.

Hier treft u een overzicht aan van beeldend kunstenaars waar wij als online schilderijen kunsthandel een te gering aantal schilderijen van te koop hebben om er een uitgebreide biografieën van te publiceren. De naam van de maker staat dan in de titel genoemd.

«« terug

Schilderijen-veiling.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluiten