Dit is een: Aquarel dik papier, titel: 'Zonder titel' kunstwerk vervaardigd door: Jacob Kanbier.
Jacob Kanbier - Zonder titel

Startprijs: € 25,00
Opbod: € 1,00
Huidig bod: € 41,00
Sluitingsdatum: za 18-02-17 20:07
Aflooptijd:
bieden niet meer mogelijk
Naam: Zonder titel
Afmeting (BxHxD): 70 x 50 x 0 cm
Galerieprijs: € 365,00
Onze prijs: € 365,00
meer kunstwerk informatie »»

Overzicht van de laatste bieders

Over dit schilderij

Na het voortgezet onderwijs (mavo - vwo), volgde Jacob Kanbier in 1985 een kort verblijf aan de kunst-academie in Amsterdam. Het "kunstonderwijs" kon hem niet inspireren. De verscheidene technieken heeft Jacob Kanbier zich grotendeels zelf eigen gemaakt. Jacob Kanbier zijn "grote voorbeelden" zijn Willem de Kooning en Jean-Michel Basquiat. Hieruit vloeiend geeft hij aan dat zijn "voorliefde" uit gaat naar zijn "ruige" werk, dat Jacob Kanbier als het ware in een explosie met handen en penseel creëert. Al in 1987 had Jacob Kanbier een solo-expositie in het Stedelijk Museum De Lakenhal in Leiden. Ook treed hij dat jaar op in een action-painting show bij Boulevard of Broken Dreams in Amsterdam, samen met Herman Brood, Jules Deelder en Simon Vinkenoog. In 1989 presenteert Jacob Kanbier in het Stedelijk Museum in Amsterdam het "Manifest Neosymbolisme". De schilderijen van Jacob Kanbier mogen zich steeds meer verheugen op internationale interesse en zijn in toenemende mate terug te vinden in menig belangrijke kunstcollectie, iets wat duidelijk is te zien in de prijsontwikkeling. Schilderijen van kunstschilder en beeldend kunstenaar Jacob Kanbier bevinden zich in de collectie van HM Prinses Juliana, ZKH Prins Willem-Alexander, HKH Prinses Maxima, Gebouw van de Eerste Kamer aan het Binnenhof in Den Haag, het Stedelijk Museum de Lakenhal te Leiden, Wim Kok, Hedy d'Ancona, Rob Kamphues, Felix Rottenberg e.v.a. Ook is het mogelijk dat u Jacob Kanbier aantreft in het atelier van AaartNL waar hij een enkele keren werken maakt voor deze kunst website.

«« terug

Schilderijen-veiling.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluiten